Logo
Nejnovější příspěvky
Malá z rybárny | TITULKOVÁ LISTINA
16438
page,page-id-16438,page-child,parent-pageid-16420,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

TITULKOVÁ LISTINA

VYPRAVĚČ / NARRATOR

OLDŘICH KAISER

HLASOVÉ RUCHY / VOCAL EFFECTS

MALÁ / LITTLE

ANEŽKA KUBÁTOVÁ

BOGAN / BOGAN A.K.A. J.J.

PETR FORMANIVANA

NEJSTARŠÍ SESTRA / OLDEST SISTER

IVANA CHÝLKOVÁ

PROSTŘEDNÍ SESTRA / MIDDLE SISTER

BARBORA HRZÁNOVÁ

KRÁL MOŘE / FATHER – SEA KING

JAN NOVOTNÝ

BABIČKA / GRANDMA

NINA DIVÍŠKOVÁ

BLONDUŠ / BLONDIE

VERONIKA ŽILKOVÁ

ČÍŠNÍK / WAITER

RADEK HOLUB

ČARODĚJNICE A DALŠÍ ROLE / WITCH & OTHER ROLES

VLADIMÍR JAVORSKÝ

REŽIE / DIRECTED BY

JAN BALEJ

 

 

 

PRODUCENT / PRODUCER

NELLY D. JENČÍKOVÁ

KOPRODUCENTI / CO-PRODUCERS

MARCELA FERKOVÁ

MARIÁN FERKO

MICHAEL GEIDEL

GÜNTER MORITZ

THIERRY BAUJARD

VINCENT FAVRAT

 

KREATIVNÍ PRODUCENT / CREATIVE PRODUCER

VIVIAN AL-SAMARRAIE

 

VÝKONNÝ PRODUCENT / EXECUTIVE PRODUCER

NELLY D. JENČÍKOVÁ

 

VEDOUCÍ PRODUKCE / PRODUCTION MANAGER

RADKA MIZEROVÁ

ČESKÁ TELEVIZE – FILMOVÉ CENTRUM

/ CZECH TV – FILM CENTER

 

VEDOUCÍ FILMOVÉHO CENTRA / HEAD OF FILM CENTER

HELENA ULDRICHOVÁ

 

KREATIVNÍ PRODUCENT / CREATIVE PRODUCER

TOMÁŠ BALDÝNSKÝ

 

VEDOUCÍ DRAMATURG / LEAD SCRIPT SUPERVISOR

JAROSLAV SEDLÁČEK

 

DRAMATURG / SCRIPT SUPERVISOR

KRISTIÁN SUDA

 

VÝKONNÝ PRODUCENT / EXECUTIVE PRODUCER

JAROSLAV KUČERA

 

VEDOUCÍ PRODUKCE /  PRODUCTION MANAGER

JIŘÍ KOŠTÝŘ

 

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODUKCE / PRODUCTION COORDINATOR

ZUZANA VRBOVÁ

NÁMĚT

NA MOTIVY POHÁDKY HANSE CHRISTIANA ANDERSENA

„MALÁ MOŘSKÁ VÍLA“

*

 BASED ON HANS CHRISTIAN ANDERSEN‘S FAIRYTALE

“THE LITTLE MERMAID”

SCÉNÁŘ / SCRIPT

IVAN ARSENJEV

JAN BALEJ

 

TEXT VYPRAVĚČE / VOICE-OVER TEXT

MICHAL BUREŠ

 

KAMERA / CINEMATOGRAPHY

MARTIN PROCHÁZKA

ALAN SOURAL

 

DRUHÁ KAMERA / SECOND CAMERA

PATRICIA ORTIZ MARTÍNEZ

 

HLAVNÍ VÝTVARNÍK / PRODUCTION DESIGNER

JAN BALEJ

 

VÝTVARNÍCI / ART DESIGNERS

MARKÉTA MICHÁLKOVÁ

FILIP POŠIVAČ

MARIE LAURENCE GOURDAIN

BARBORA VALECKÁ

 

HLAVNÍ ANIMÁTOR / LEAD ANIMATOR

MICHAEL CARRINGTON

 

ANIMÁTOŘI / ANIMATORS

BARBORA VALECKÁ

ALFONS MENSDORFF-POUILLY

 

LOUTKY / PUPPETS BY

JAN BALEJ

 

VÝROBA KOSTER / ARMATURE BUILDING

MILAN VINŠ

TOMÁŠ POKORNÝ

 

KOSTÝMY / COSTUME DESIGN

RADKA BALEJOVÁ

FILM BYL NATOČEN V LOUTKOVÉM STUDIU JANA BALEJE

/ THIS MOTION PICTURE WAS FILMED AT  JAN BALEJ‘S PUPPET STUDIO

 

VEDOUCÍ ATELIÉRU / HEAD OF STUDIO

JIŘÍ BALEJ

TECHNICKÝ SCÉNÁŘ / STORYBOARD

JAN BALEJ

 

STORYBOARD A ANIMATIC / STORYBOARD AND ANIMATIC

DAVID HAVEL

PATRIK JENČÍK

 

DIGITÁLNÍ A WORKFLOW SUPERVIZE / DIGITAL SUPERVISION  AND WORKFLOW

DAVID HAVEL

DIGITÁLNÍ PRODUKCE ŘÍZENÁ ZE STUDIA / DIGITAL PRODUCTION MANAGED BY

 

MIRACLE FILM

 

VEDOUCÍ STUDIA / HEAD OF STUDIO

DAVID HAVEL

 

DIGITÁLNÍ ANIMACE – CGI / DIGITAL ANIMATION – CGI

ZDENĚK HAVEL

 

DIGITÁLNÍ ANIMACE / DIGITAL ANIMATION

DAVID HAVEL

 

KOORDINÁTOR OBRAZOVÉ POST-PRODUKCE / PICTURE POST-PRODUCTION COORDINATOR

VILIAM VALA

2D KOMPOZITING / 2D COMPOSITING

TOMÁŠ SNÍŽEK

 

STUDIO PFX

DIGITÁLNÍ PRODUKCE – SLOVENSKO

/ DIGITAL PRODUCTION – SLOVAK REPUBLIC

 

KOPRODUCENTI / CO-PRODUCERS

PETER NEVEĎAL

MAREK MACKOVIČ

 

MATTE PAINTING

TOMÁŠ OŽVOLD

SAMUEL VIČAN

NA DIGITÁLNÍ PRODUKCI DÁLE SPOLUPRACOVALI

/ DIGITAL PRODUCTION – ADDITIONAL CREW

MAĎARSKÉ STUDIO / HUNGARIAN STUDIO

 

MILOŠ KAZMER

ANDRAS PIROSKA

JOSZEF MORVAI

GERGELY KOZMA

 

PRODUCENT / PRODUCER

MATE VARGA

FRANCOUZSKÉ STUDIO / FRENCH STUDIO

 

UMARU EMBALO

GUILLAUME GAUSSURON

ABI SIROKH

SLOVENSKÝ KOPRODUCENT / SLOVAK CO-PRODUCER

 

MARIÁN FERKO

D.M.B. – HOLDING

4 K STUDIO

OBRAZOVÁ POST-PRODUKCE / PICTURE POST-PRODUCTION

DPOST

 

2D KOMPOZITING SUPERVIZOR / LEAD 2D COMPOSITOR

JIŘÍ ŠINDELÁŘ

 

2D KOMPOZITOŘI / 2D COMPOSITORS

FRANTIŠEK DLASK

MAREK DUDA

PAOLO GEROSA

JAVIER GARCIA DEL RIO BENEYTO

VERONIKA HEJZLAROVÁ

DENIS KOSAŘ

DARIO PEDRETTI

VIKTOR TRETYAKOV

 

POST-PRODUKCE – VÝKONNÍ PRODUCENTI

/ POST-PRODUCTION – EXECUTIVE PRODUCERS

JIŘÍ ŠAMONIL

MARTIN RAIMAN

 

POST-PRODUKCE – KOORDINÁTOŘI / POST-PRODUCTION – COORDINATORS

HANA KOŠÁBKOVÁ

KATEŘINA MOTÝLOVÁ

DIGITÁLNÍ ČÁST – SIMULACE VODY / DIGITAL VFX – WATER SIMULATION

 

VFX SUPERVISOR / VFX SUPERVISOR

MICHAEL GÖBEL

 

VFX VÝKONNÝ PRODUCENT / VFX EXECUTIVE PRODUCER

PATRICIA FELDMANN

 

VFX PRODUCENT / VFX PRODUCER

SVEN BLIEDUNG

 

VFX ARTIST

BENNY VAY

 

VFX & MATCHMOVING ARTIST

DENNIS FECHNER

 

CHARACTER SET-UP & MATCHMOVING ARTIST

ROBIN TAMURA

 

PRODUKČNÍ KOORDINÁTOR / PRODUCTION COORDINATOR

BENJAMIN HAAGEN

 

SECURITY

LINUS

TFD TECHNISCHER FILMDIENST GMBH

 

BAREVNÉ KOREKCE / COLOUR GRADING

KAY DOMBROWSKY

 

POST-PRODUKČNÍ TECHNICKÝ VEDOUCÍ

/ POST-PRODUCTION COORDINATOR

DANKO DOLCH

teamWERK. Die Filmproduktion

 

KOPRODUCENT / CO-PRODUCERS

GÜNTER MORITZ

 

KOORDINÁTOR OBRAZOVÉ POST-PRODUKCE

/ PICTURE POST-PRODUCTION COORDINATOR

MARC ORTNER

MIRACLE FILM

 

 BAREVNÉ KOREKCE / COLOUR GRADING

JAN „ALI“ MORAVEC

ZVUKOVÁ POST-PRODUKCE / SOUND POST-PRODUCTION

BYSTROUŠKA

 

ZVUK / SOUND

MAREK POLEDNA

MICHAL HOLUBEC

IVO ŠPALJ

 

PRODUKCE / PRODUCTION MANAGER

PETR NOVÁK

 

RUCHY / FOLEY

SOUNDSQUARE – STUDIO MOSKVA

IVO ŠPALJ

 

RUCHAŘI / FOLEY ARTISTS

ZDENĚK DUŠEK

ANDREA VESELKOVÁ

 

MIX ZVUKU / SOUND MIX

MAREK POLEDNA

MICHAL HOLUBEC

 

B3

ZVUKOVÁ POST-PRODUKCE / SOUND POST-PRODUCTION

HUDBA / MUSIC

 

HUDEBNÍ SKLADATEL / MUSIC COMPOSER

LOUIS WARYNSKI / CHAPELIER FOU

 

ARTIST MANAGER

ERIC BICHON

NOUVEAU MONDE

 

LABEL MANAGER & PUBLISHER

STÉPHANE GREGOIRE / ICI, D’AILLEURS…

 

HUDEBNÍ SUPERVIZE / MUSIC SUPERVISION

VINCENT FAVRAT

 

ZVUKOVÁ REŽIE & MIX HUDBY / SOUND DIRECTOR & MUSIC MIX

MICHAL PEKÁREK

 

HUDBU NAHRÁL /  MUSIC RECORDED BY

LOUIS WARYNSKI

 

DALŠÍ SAXOPHONY / ADDITIONAL SAXOPHONE

MAXIME TISSERAND

 

VOKÁLY / VOCALS

ANNE-SOPHIE REMY

ORCHESTRÁLNÍ HUDBU NAHRÁL / ORCHESTRAL MUSIC RECORED BY

 

ČESKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR

 

V HUDEBNÍM STUDIU / AT SOUND STUDIO

ČESKÝ ROZHLAS

 

DIRIGENT / CONDUCTOR

MICHAELA RŮŽIČKOVÁ

 

ORCHESTRACE / ORCHESTRATION

LUKÁŠ SOMMER

 

KONTRAKTOR / CONTRACTOR

LENKA MRÁZKOVÁ

SEZNAM UŽITÝCH SKLADEB / LIST OF USED COMPOSITIONS

 

CHAPELIER FOU “CYCLOPE & OTHELLO”

WRITTEN & PERFORMED BY LOUIS WARYNSKI, ADDITIONAL GUITARS BY THOMAS POLI

Ⓟ & © ICI, D’AILLEURS…

 

LICENCE HUDBY UDĚLENA SE SOUHLASEM STUDIA FONTÁNA, SPOL. S.R.O. © 2015 / MUSIC LICENCE GRANTED WITH THE CONSENT OF THE STUDIO FONTÁNA, SPOL. S.R.O. © 2015

 

“STRIPTEASE”

ALBUM: VH18 FREAKSHOW

COMPOSED BY: JOSEPH SABA, STEWART WINTER

Ⓟ & © 2000 VIDEOHELPER – STUDIO FONTÁNA

 

“NOT A CARE IN THE WORLD”

ALBUM: TL38 NOSTALGIC VOL. 1

COMPOSED BY: DANIEL BLAIR, JEFF KOZ

Ⓟ & © 2010 NONSTOP MUSIC – STUDIO FONTÁNA

VE FILMU BYL POUŽIT AUDIOVIZUÁLNÍ ZÁBĚR Z DATABANKY / AUDIOVISUAL FOOTAGE FROM DATABANK WAS USED IN THIS MOTION PICTURE

WWW.MITCHMARTINEZ.COM

 

LICENCE UDĚLENA SE SOUHLASEM AUTORA / LICENCES GRANTED WITH THE CONSENT OF THE AUTHOR

MITCH MARTINEZ

STŘIH / EDITOR

ALENA SPUSTOVÁ

VILIAM VALA

 

STŘIHOVÁ SUPERVIZE / SUPERVISING EDITOR

PATRIK PAŠŠ

 

VE SPOLUPRÁCI S / IN COOPERATION WITH

TRIGON PRODUCTION

KAMEROVÁ TECHNIKA /CAMERA EQUIPMENT

 

FILM BYL NATOČEN NA FOTOAPARÁTY / THIS MOTION PICTURE WAS FILMED ON CAMERA

CANON  EOS 5D MKII, 7D MKI

OSVĚTLOVACÍ TECHNIKA A GRIP / LIGHTING EQUIPMENT AND GRIP

 

FILMOVÉ ATELIÉRY ZLÍN

HAFAN FILM

STAVEBNÍ SLUŽBY / CONSTRUCTION SERVICES

 

PRAŽSKÁ DOPRAVNÍ A STAVEBNÍ

DVC DEKOR

FILMOVÉ ATELIÉRY

S-MEDIA

PR MANAŽER / PR MANAGER

MARIE GROFOVÁ

AGENTURA GRO

 

FILM O FILMU / “MAKING OF” FILM

JAN KULKA

 

TRAILERY A SPOTY / TRAILERS AND TV SPOTS

VYPRAVĚČ (ČESKÝ TRAILER) / NARRATOR (CZECH TRAILER)

OLDŘICH KAISER

 

VYPRAVĚČI (TRAILERY A SPOTY) – MEZINÁRODNÍ VERZE / NARRATORS (TRAILERS & TV SPOTS) – INTERNATIONAL VERSIONS

LADISLAV CHUDÍK

ROBERT POLO

ALAIN  PAUL SLIVINSKI

 

POMOCNÉ HLASY / WORKING VOICE-OVERS

VILIAM VALA

VIKTORIE VALOVÁ

 

FOTOGRAF / PHOTOGRAPHER

IRENA VODÁKOVÁ

 

FOTO – PODKLADY, GRAFIKA A ASETY / PHOTOS – ASSETS AND ELEMNTS  FOR GRAPHIC DESIGN

ŠTĚPÁNKA PASEKOVÁ

 

VIZUÁL A GRAFIKA / VISUAL CONCEPT & GRAPHIC DESIGN

DAVID HAVEL

LES KANCŮ

 

GRAFICKÉ STUDIO / GRAPHIC STUDIO

MARTINA CALAJOVÁ

MICHAL KUKAČKA

LUCIE ZELENÁ

EKONOM / PAYROLL SERVICES

MARIÁN FERKO

 

AUDITORSKÉ SLUŽBY / AUDIT SERVICES

ECOVIS  BLF S.R.O.

PETRA FIALOVÁ

ING. MILOŠ FIALA

KRISTÝNA LINHARTOVÁ

 

EKUP SPOL S.R.O.

ING. MARCELA JAROŠOVÁ

 

FINANČNÍ PORADENSTVÍ / FINANCIAL CONSULTING

JUDR. PETR HOŠEK

ING. EVA ZÁRYBNICKÁ

IT SERVIS / IT SERVICE

TOMÁŠ MANDEL

 

DOPRAVA / TRANSPORTATION

ZDENĚK PSŮTKA

FRANTIŠEK BALEJ

 

DRAMATURGIE SLOVENSKÉHO KOMENTÁŘE / SCRIPT SUPERVISION OF THE SLOVAK VOICE-OVER TEXT

MIRKA BREZOVSKÁ

 

PRÁVNÍ SLUŽBY / LEGAL SERVICES

JUDR. VLADIMÍR KROUPA

PŘEKLADATELSKÉ SLUŽBY / TRANSLATION SERVICES

VIVAN AL-SAMARRAIE

PATRIK JENČÍK

ALAIN PAUL SLIVINSKI

MARIE INSTITORIUSOVÁ

MIRKA BREZOVSKÁ

DÁLE SPOLUPRACOVALI / MISCELLANEOUS CREW

JOSEF LEPŠA, MATTIS CZERNIAK, VOJTĚCH BALEJ, STANISLAVA BALLKOVÁ, MAGDA SANDERSOVÁ, BARBORA STEJSKALOVÁ, MAREK MUSIL, PETRA OTÁHALOVÁ, DUŠAN KYJANKA, HANA KUČEROVÁ, MARKÉTA KALÍKOVÁ A JAROSLAV BEZDĚK, VÁCLAV HAVLÍČEK, PETR ŠPLÍCHAL, CHRISTOFFER VALA, VIERA HLADIŠOVÁ

ZA SPOLUPRÁCI A PODPORU PŘI VZNIKU FILMU DĚKUJEME

/SPECIAL THANKS FOR CO-OPERATION AND SUPPORT IN MAKING THIS FILM GO TO

 

ČESKÉ FILMOVÉ CENTRUM A MARKÉTA ŠANTROCHOVÁ

SPOLEČNOST AMOS TYPOGRAFICKÉ STUDIO

SPOLEČNOST MORAVAPRESS

SPOLEČNOST CANON A PAVEL ŠERÝ

MAT CLUB A ZUZANA MATTLACHOVÁ

KINO LUCERNA A BEDŘICH NĚMEC

MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY A KAREL OCH

 

VLADIMIR PODGORETSKY

OLIVIER CATHERIN

BRUNO GHIGHOU

VIKTOR MAYER

MARTIN HŘEBAČKA

ZDENA ŠKAPOVÁ

MICHAL PAULE

ZDENĚK HAVEL ST.

PODĚKOVÁNÍ PRODUCENTA / PRODUCER’S  VERY SPECIAL  THANKS TO

 

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 1

PAVEL SMETÁK A DAVID HANZLÍK – MALOSTRANSKÁ BESEDA

MIRKA BREZOVSKÁ

MARTA VANĚČKOVÁ

 

SPOLEČNOST MERIGLOBE / COMPANY MERIGLOBE

VLADIMÍR JOHN & JAROSLAV NAJBRT

PODĚKOVÁNÍ HUDEBNÍHO SKLADATELE / MUSIC COMPOSER´S THANKS TO

 

JUDE, ANDRÉ & DOMINIQUE WARYNSKI

MAXIME TISSERAND ZA KLARINETY (FOR CLARINET)

ANNE-SOPHIE REMY ZA EROTICKÝ VOKÁL (FOR EROTIC VOCAL)

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ / SPECIAL THANKS

 

STARLITE

PETR KELLER A JIŘÍ TICHÁČEK

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ REŽISÉRA / SPECIAL DIRECTOR’S  THANKS TO

 

PANÍ LUDMILE BALEJOVÉ

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ PRODUCENTA / SPECIAL PRODUCER’S THANKS TO

 

MAMINCE  MARII JENČÍKOVÉ

PARTNEŘI FILMU / PARTNERS

MINISTERSTVO KULTURY

ČESKÝ ROZHLAS – RÁDIO VLTAVA

ČESKÝ ROZHLAS – RÁDIO JUNIOR

SCREENET

MALOSTRANSKÁ BESEDA

NEOLUXOR

TV MAGAZÍN

MEDIA CHANNEL

YASCHICA

DCINEMA

CANON

SMS.CZ

PRAHA

MUZEUM KARLA ZEMANA

STARLITE

NEZAPOMEŇTE TENTO FILM OHODNOTIT NA WWW.CSFD.CZ

BE SURE TO RATE THIS MOTION PICTURE ON WWW.IMDB.COM

DISTRIBUCE / DISTRIBUTION

 

ČESKÁ REPUBLIKA / CZECH REPUBLIC

BLUE SKY MEDIA

 

SLOVENSKO / SLOVAK REPUBLIC

CONTINENTAL FILM

ZÁŠTITU NAD PROJEKTEM PŘEVZAL / PATRONAGE OVER THE PROJECT ASSUMED BY

MINISTR KULTURY DANIEL HERMAN

REALIZACE BYLA PODPOŘENA ČESKOU REPUBLIKOU PROSTŘEDNICTVÍM FONDU FORMOU FILMOVÉ POBÍDKY    

/ MAKING OF THIS MOTION PICTURE WAS SUPPORTED BY THE CZECH REPUBLIC CINEMATOGRAPHY FUND THROUGH ITS FILM INCENTIVES PROGRAM

FILM BYL PODPOŘEN / THE FILM WAS SUPPORTED BY

STÁTNÍ FOND KINEMATOGRAFIE – DOTACE A FILMOVÁ POBÍDKA (ČESKÁ REPUBLIKA)

AUDIOVIZUÁLNY FOND (SLOVENSKO)

EURIMAGES – EVROPSKÝ KINEMATOGRAFICKÝ FOND

HUDEBNÍ FOND JUST TEMPTATION (VELKÁ BRITÁNIE)

FILMFÖRDERUNG BADEN-WÜRTTEMBERG (NĚMECKO)

VYROBILI / PRODUCED BY

MIRACLEFILM

MARLEN MEDIA GROUP

MIRIQUIDIFILM

KOPRODUCENTI / CO-PRODUCERS

ČESKÁ TELEVIZE (CZECH TV)

HAFAN FILM

EMITA INVESTMENTS CZ

BYSTROUŠKA

FILMPARK PRODUCTION

TEAMWERK. DIE FILMPRODUKTION

VFXBOX

©

MIRACLE FILM

MARLEN MEDIA GROUP

MIRIQUIDIFILM

ČESKÁ TELEVIZE

HAFAN FILM

EMITA INVESTMENTS CZ

FILMPARK PRODUCTION

BYSTROUŠKA

TEAMWERK. DIE FILMPRODUKTION

VFX BOX

2015